Regulamin rezerwacji terminów wizyt

§1
Niniejszy regulamin określa zasady przyjęć w seksuolog-terapia i dokonywania rezerwacji terminów wizyt u Specjalistów na stronie www.seksuolog-terapia.pl lub przez telefoniczną rejestrację.

§2
Rezerwacji terminu wizyty u Specjalisty można dokonać przez Internet, 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Dodatkowo rezerwacji można dokonać dzwoniąc na rejestrację w godzinach jej pracy- numer jest podany na stronie www.seksuolog-terapia.pl.

§3
Warunkiem przyjęcia rezerwacji jest poprawne wypełnienie i wysłanie elektronicznego formularza rezerwacji udostępnionego na stronie www.seksuolog-terapia.pl a następnie opłacenie wizyty przez formularz płatności online – system automatycznie przekierowuje do tej strony po uzupełnieniu swoich danych i określeniu parametrów wizyty. Po opłaceniu wizyty na adres poczty elektronicznej przyjdzie mail z potwierdzeniem rezerwacji i zapłaty, co oznacza, że wizyta została przyjęta. Jeśli wizyta jest umawiana poprzez kontakt telefoniczny z rejestracją, to warunkiem jej przyjęcia jest podanie swoich danych, wybór terminu wizyty oraz opłacenie wizyt – link do płatności przyjdzie w e-mailu o tytule ,,Oczekuje na płatność”. Po opłaceniu wizyty na adres poczty elektronicznej przyjdzie mail z potwierdzeniem rezerwacji i zapłaty. Dopiero wtedy rezerwacja uznawana jest za przyjętą. Link do płatności jest ważny 12 godzin. Jeśli w tym czasie wizyta nie zostanie opłacona, to system anuluje ją automatycznie.

§5
Seksuolog-terapia prawo anulować rezerwację, jeśli Pacjent nie pojawi się na wizycie o wyznaczonej godzinie i kontakt na podany przez Pacjenta numer telefonu nie będzie możliwy.

§6
Seksuolog-terapia ma prawo anulować rezerwację w przypadku braku opłacenia przez Pacjenta wcześniejszych wizyt lub w sytuacji nie przyjścia na umówione terminy 2 kolejnych wizyt.

§7
Jeśli wizyta nie odbędzie się z przyczyn leżących po stronie Specjalisty, zostanie umówiony nowy termin wizyty.

§8
Po zaakceptowaniu lub anulowaniu rezerwacji Pacjent otrzymuje automatyczne powiadomienie wysyłane listem elektronicznym na podany naszej rejestracji lub w formularzu internetowym adres email.

§9
Umówioną wizytę można odwołać, najpóźniej 24 godziny przed wizyt, wyłącznie przez jedną z opcji: kliknięcie opcji anulacji wizyty w mailu potwierdzającym wizytę, pod numerem telefonu +48 881 688 887 lub telefonicznie u swojego Specjalisty

§10Jeśli Pacjent anuluje wizytę lub zmieni jej termin po przekroczeniu 24 godzin przed sesją, to taka wizyta jest płatna – pełna stawka za daną wizytę. Podobnie, jeśli Pacjent nie pojawi się na wizycie i nie anuluje jej, to ponosi pełny koszt za wizytę.

§11
Dokładamy wszelkich starań, aby wizyty odbywały się w wyznaczonym czasie, jednak w szczególnych okolicznościach mogą się wydłużać. Prosimy o wyrozumiałość w razie ewentualnych kilkunastominutowych opóźnień.

§12
Ceny znajdujące się w formularzu rezerwacji wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

§13
Płatność za wizytę regulowana jest szybkim przelewem online lub w wyjątkowych sytuacjach gotówką.

§14
W przypadku Pacjentów będących w terapii inne warunki rezerwacji i anulowania terminów wizyt są dodatkowo omówione w kontrakcie terapeutycznym.

§15Warunkiem rezerwacji terminu wizyty jest zapoznanie się przez Pacjenta z niniejszym regulaminem i akceptacja jego postanowień.

§16
Możliwe są zmiany niniejszego Regulaminu. Zmiany te nie muszą być podane do wiadomości Pacjenta. Rezerwacje złożone przed wejściem w życie zmian Regulaminu będą realizowane według dotychczasowych postanowień Regulaminu.

§17
Seksuolog-terapia jest prowadzone przez firmę MOSAFO Sylwia Orłowska, z siedzibą przy ul. Rolnicza 509a, 05-092 Dziekanów Nowy – REGON: 340775210, NIP: 9562053874.

§18
Reklamacje można składać na adres e-mail gabinet@seksuolog-terapia.pl. Wniosek reklamacyjny zostanie rozpatrzony do 30 dni.

§19
Jeśli wizyta została odwołana lub zmieniono jej termin nim upłynęły 24 godziny przed wizytą, to opłata za wizytę zostanie zwrócona. Zwrotów dokonujemy przelewem w ciągu 21 dni. W celu uzyskania zwrotu prosimy o wysłanie wiadomości na nasz adres e-mail: gabinet@seksuolog-terapia.pl i podanie numeru rezerwacji, imienia i nazwiska osoby zapisanej na wizytę oraz daty spotkania.

Scroll to Top